The silencio
About us

The Silencio to Beauty Hacking & Skincare i Wellness Concept eStore – niszowy sklep internetowy z luksusowymi kosmetykami, niszowymi dermokosmetykami i innowacyjnymi funkcjonalnymi suplementami wellness.

The Silencio to również pierwszy i jedyny w Polsce sklep Clean Beauty & Cleanical Beauty - czyli czyste składy, najwyższa jakość i klinicznie potwierdzona skuteczność działania.

Nasza nisza to holistyczna pielęgnacja skóry i innowacyjne suplementy wellness. Szukamy na całym świecie Świętych Graali beauty i wybieramy tylko topowe, luksusowe i niszowe marki - najbardziej skuteczne kosmetyki, dermokosmetyki i nowoczesne suplementy. Żadna marka nie znalazła się u nas przez przypadek. Wybieramy najlepsze z najlepszych.
Jesteśmy pionierami Beauty Hacking - globalnego trendu przyszłości świata beauty i wellness. To filozofia na kanwie holistycznego dbania o siebie i zarządzania procesem starzenia - czyli jak skalibrować organizm, żeby być jak najdłużej w najlepszej formie –świetnie wyglądać i świetnie się czuć.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem topowych luksusowych kosmetyków i suplementów dostępnych w najbardziej prestiżowych miejscach na całym świecie. W The Silencio znajdziesz kosmetyki Dr Barbara Sturm, Tata Harper, Augustinus Bader, Aesop, Welleco, The Nue Co., Four Sigmatic czy Allies of Skin, które cały świat od Vogue po Wallpaper jednogłośnie określiły jako zmieniające życie.

Podchodzimy do pielęgnacji holistycznie i futurystycznie. Znaleźliśmy skuteczne kuracje pielęgnacji takich problemów skóry jak trądzik, trądzik dorosłych, skóra reaktywna, podrażniona, po zabiegach medycyny estetycznej i mamy topowe kliniczne luksusowe dermokosmetyki anti-aging.
Nasza selekcja suplementów to holistyczne suplementy wellness. Nazywamy je suplementami ‘na życie’, ponieważ adresują powszechne i chroniczne problemy dzisiejszej rzeczywistości takie jak stres, niepokój, brak energii, mgła umysłowa, wyczerpanie czy wzdęcia, IBS, wypadanie włosów i problemy skóry. Szukamy najnowszych innowacji wellness. Tylko w The Silencio znajdziesz zapachy funkcjonalne, kawy funkcjonalne z adaptogenami czy retinol w kapsułkach. To suplementy Clean - o czystych składach, wysokim stężeniu aktywnych składników, bez wypełniaczy, wegańskie, organiczne.

The Silencio to nie tylko sklep internetowy, ale miejsce w którym znajdziesz rozwiązanie dla pięknej skóry i super formy. Żyjemy w ciągłym biegu, chronicznym stresie. Jesteśmy zmęczeni, źle śpimy a nasza dieta ma daleko do ideału. W pewnym momencie organizm ma dość . Do tego dochodzi wiek. Nagle pojawiają się dolegliwości. Zaczynamy szukać wertując setki stron, blogow, poradnikow, technik i tysięcy suplementow. Ale skąd wiedzieć co jest najlepsze?
My wiemy. Dlatego powstało The Silencio.
Nasze zamówienia są zawsze pakowane w piękne pudełka i zawsze dodajemy zestawy spersonalizowanych próbek oraz prezenty.Co to jest Clean Beauty?

Clean beauty to kultowe pojęcie, które całkiem niedawno było jeszcze niszowym trendem a dziś jest niemal rewolucją, która zawładnęła globalnym światem kosmetyków. Co ciekawe nie ma precyzyjnej definicji, a więc wzbudza wiele kontrowersji. Istnieje wiele interpretacji, z długimi listami ‘zakazanych’ składników lub określeń takich jak naturalne, organiczne, bio, wegańskie, bez konserwantów, eco, bezpieczne dla środowiska czy nie testowane na zwierzętach. Jednak nie zawsze to co naturalne jest clean, a clean nie musi być organiczne. Można się pogubić. Wiele marek nadużywa tego pojęcia i braku jego parametrów wprowadzając konsumentów w błąd. Dlatego powstało The Silencio. Wybraliśmy najlepsze, sprawdzone marki clean i idziemy o krok dalej, patrząc w przyszłość rozwoju tego trendu szukając najnowszych innowacji w pielęgnacji skóry.

Dla nas clean beauty to nie tylko  unikanie kontrowersyjnych składników takich jak parabeny, oleje mineralne, MIT (Metyloizotiazolinon), MCIT (methylchloroisothiazolinone), BHA, BHT, siarczany SLS, SLES, ftalany, aluminium, formaldehydy, toluen, triklosan, hydrochinon, toksyczne zapachy i barwniki i pełna transparentność składów. To nam nie wystarcza.

Nasza definicja Clean Beauty to nowa filozofia pielęgnacji, najwyższa skuteczność działania, najlepszej jakości składniki, pro-ekologiczne działanie i przyjemność.  To przede wszystkim synergia nauki i natury, która jest kwintesencją tych kryteriów. Bez nowoczesnej biotechnologii i naukowych innowacji nie oczekujmy rezultatów.

Wprowadzamy nowy wymiar, holistycznej  pielęgnacji skóry od zewnątrz i od wewnątrz. Skóra to lustro naszego ciała. To co się dzieje w środku widać na zewnątrz.

The Silencio powstało dla tych, którzy w szukają Świętego Graala pięknej skóry.

Nie jesteśmy kolejnym sklepem eko. The Silencio to Skincare & Wellness Concept Store z prawdziwego zdarzenia ze światowym sznytem. Jesteśmy alternatywą dla wszystkich, którzy szukają nie tylko najwyższej jakości pielęgnacji, ale autentycznego, indywidualnego podejścia oraz czegoś innego i niebanalnego. Nie ma takiego miejsca na rynku. Chcemy stworzyć miejsce do którego chodzi się po super pielęgnację i do którego się wraca.

Wprowadzamy nowy wymiar oparty na Clean Beauty i Holistic Lifestyle – globalnym trendzie przyszłości świata kosmetyków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokonaliśmy skrupulatnej selekcji najbardziej innowacyjnych, prestiżowych, najnowszych niszowych marek z całego świata, które są prekursorami, liderami oraz nowymi graczami etosu clean beauty. Chcemy stworzyć niebanalne portfolio. Wiele z marek wprowadzamy jako pierwsi na rynek i są dostępne tylko u nas.

Nasza filozofia jest prosta – szukamy Świętych Graali pielęgnacji – najwyższej jakości produktów, która naprawdę działają. Marek, które rozwiązują wszelkie problemy i wyzwania skóry. Takich, które mają nieskazitelne składy i formuły pod względem ‘czystości’ , jakości i skuteczności. Skanujemy setki produktów, żeby wybrać te najlepsze. Pod tym względem nie uznajemy kompromisów.

To co nakładamy na skórę naprawdę ma znaczenie. Wybieramy marki, które wykorzystują najnowsze technologie naukowe i biotechnologiczne oraz najwyższej jakości naturalne, organiczne, wegańskie, certyfikowane składniki będąc cruelty-free i eco-friendly. Składy naszych produktów to encyklopedia botaniczna i biotechnologiczna. Założyciele naszych marek to kultowe nazwiska i niezwykle inspirujące postacie światowej branży kosmetycznej, medycyny estetycznej i geniusze nowoczesnej biotechnologii. Żadna z naszych marek nie znalazła się w portfolio przez przypadek.

Wprowadzamy nowoczesną filozofię pielęgnacji skory. Era no pain no gain oparta na chemicznych peelingach, agresywnych składnikach, silnych antybiotykach jest passé. Przyszłość to delikatne i holistyczne podejście do pielęgnacji. Dbanie o skórę od zewnątrz i od środka. Dlatego wybieramy marki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia naukowe działając z myślą o mikrobiomie, barierze ochronnej skóry, zmianach hormonalnych oraz wyciszaniu przyczyn stanu zapalnego, ponieważ to czynniki, które mają kluczowy wpływ na kondycję skóry.

 

 

Liderzy Clean Beauty

Dokonaliśmy skrupulatnej selekcji najbardziej innowacyjnych i prestiżowych marek z całego świata. Wybraliśmy takie, które wykorzystują najwyższej jakości naturalne, organiczne, wegańskie, certyfikowane składniki i są cruelty-free i eco-friendly.

Naprawdę inni?

1. Święte Graale pielęgnacji. Pielęgnacja, które naprawdę działa. 

Nasze marki łączy jedno – skuteczność działania. Poza najwyższą jakością składników liczy się również ich połączenie i stężenie. Nasze formuły to kompleksy najnowszych osiągnieć innowacji biotechnologii oraz aktywnych składników o wysokich stężeniach, które działają synergicznie.

Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Często problemy z cerą wynikają z doboru niewłaściwej pielęgnacji, stosowania drażniących składników, naruszenia bariery skóry oraz procesów i stanów zapalnych. My wiemy jak sobie poradzić z różnymi wyzwaniami cery. Nasze marki to więcej niż pielęgnacja. To kuracje, które dokonują prawdziwej transformacji skóry . Przekonasz się jak dzień za dniem twoja skóra się zmienia i jak tak naprawdę wygląda efekt glow – kultowe pojęcie świata beauty.

Skuteczność

Nasze marki łączy jedno – skuteczność działania. To kuracje, które dokonują prawdziwej transformacji skóry.

2. Clean Beauty = Green Biotech + Natura Najwyższej jakości składniki.

Formuły naszych marek to prawdziwa encyklopedia botaniczna i biotechnologiczna.

To kompleksy wysoko skoncentrowanych aktywnych składników, opatentowane, innowacyjne substancje, probiotyki, prebiotyki, adaptogeny, wyciągi roślinne, wody kwiatowe, superfoods, glinki, peptydy, antyoksydanty, oleje, olejki, zioła i witaminy. To takie bogactwa jak kombucha, bakuchiol, miód manuka, niacynamid, purslane, witamina C, E, A, olej tamanu, kwas hialuronowy, glutation, centella asiatica, chlorella po fermentowany resweratrol, dysmutazę ponadtlenkową czy aminokwasy jedwabiu. 

To przekrój setek botanicznych składników z najdalszych zakątków całego świata oraz najnowszych biotechnologicznych rozwiązań i innowacyjnych patentów.  Pod tym względem nasze marki nie uznają żadnych kompromisów. Jeśli potrzebny jest kaktus opuncji, a jego najlepsze źródło jest na Wyspach Galapagos – to właśnie tam jest pozyskiwany. Jeśli nie jest dostępny z powodu burzy tropikalnej, produktu nie ma w magazynie, ponieważ marki nie uznają żadnych kompromisów w zakresie pozyskiwania surowców.

Podobnie jest z innowacjami. Są one owocem wieloletnich badań i testów oraz najnowszych osiągnięć biotechnologii, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania. Natura i nauka to synergiczny duet, który zapewnia podwójny efekt – skuteczność działania i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze marki czerpią to co najlepsze z obu światów. Ich formuły są oparte o najwyższej jakości naturalne składniki w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii, oraz zielonej biotechnologii, która jest aktualnie topowym trendem w segmencie clean i green beauty

W rzeczywistości około 80% kosztów marki to surowce,  co świadczy o ich najwyższej jakości.

Natura i Biotech

Natura i nauka to synergiczny duet, który zapewnia podwójny efekt – skuteczność działania i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze marki czerpią to co najlepsze z obu światów. Ich formuły są oparte o najwyższej jakości naturalne składniki w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii.

3. Nowa filozofia pielęgnacji skóry

Wprowadzamy nowoczesną filozofię pielęgnacji skory. Era no pain no gain oparta na chemicznych peelingach, agresywnych składnikach, silnych antybiotykach jest passé. Przyszłość to delikatne i holistyczne podejście do pielęgnacji. Dbanie o skórę od zewnątrz i od środka. Dlatego wybieramy marki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia naukowe działając z myślą o mikrobiomie, barierze ochronnej skóry, zmianach hormonalnych oraz wyciszaniu procesów i stanów zapalnych, ponieważ to czynniki, które mają ogromny wpływ na kondycję skóry i bardzo często są przyczyną jej problemów. Dobieramy składniki, które mają kojące, lecznicze i odżywcze działanie oraz wspomagają naturalne mechanizmy regeneracji i stymulacji skóry. Jeśli produkty zawierają kwasy są one najwyższej jakości i zbalansowane odżywczymi składnikami a retinol to najbardziej innowacyjne formy, które są łagodne dla skóry

Nowa Filozofia

Era no pain no gain oparta na chemicznych peelingach, agresywnych składnikach, silnych antybiotykach jest passé. Przyszłość to delikatne i holistyczne podejście do pielęgnacji. 

4. Holistyczna pielęgnacja Beauty Suplementy

Skóra to największy organ naszego ciała i lustro naszego życia. Inaczej mówiąc, to jak żyjemy, nasze emocje, sposób odżywiania czy pielęgnacja mają decydujący wpływ na jej wygląd. W ciągłym biegu, korkach, smogu, niewłaściwej diecie, pulsującym stresie skuteczna pielęgnacja skóry musi być holistyczna czyli odpowiednio dopasowana od zewnątrz i od wewnątrz. Dlatego w naszym portfolio bardzo ważną rolę odgrywają beauty suplementy i nutrikosmetyki. 

Ile z nas boryka się z szarą, pozbawioną blasku, nadwrażliwą, zaczerwienioną, przesuszoną skórą, czy nagłym trądzikiem w wieku 30 czy 40 lat? Dziś , codzienność jest zdominowana przez stres i  niepokój, które rozpoczynają efekt domina w całym organizmie i mogą działać fatalnie na skórę.

Piękna skóra to w dużym stopniu wynik właściwej pielęgnacji, ale również balans pomiędzy umysłem i ciałem, dobrze funkcjonującym mikrobiomem, wyciszaniem stresu i odpowiedniej ilości snu.

Holistic Lifestyle

Skuteczna pielęgnacja skóry musi być holistyczna czyli odpowiednio dopasowana od zewnątrz i od wewnątrz. Dlatego w naszym portfolio bardzo ważną rolę odgrywają beauty suplementy i nutrikosmetyki. 

5. Mamy dla Ciebie czas

The Silencio to miejsce, które poświęci Ci czas, żeby dopasować najlepszą pielęgnację do kondycji twojej skóry i twoich oczekiwań. Naszym celem jest dobro twojej skóry, twoje zadowolenie i twój Glow. Pod tym względem jesteśmy w pełni niezależni i autentyczni. Mamy serwisy Skincare Coach, Skincare Chat oraz Concierge VIP. Dopasujemy się do Twoich potrzeb. Chcemy, żebyś zawsze do nas wracała.

6. We love zero waste

Przemysł kosmetyczny to branża o destrukcyjnym działaniu na środowisko. Co roku produkuje miliardy plastikowych opakowań a wykorzystanie papieru to strata hektarów lasów.

Dlatego aktywna strategia pro ekologiczna to jedno z naszych kluczowych kryteriów wyboru marek.  Są one bardzo aktywnie zaangażowane w tej kwestii. Szukają nieustannie nowych rozwiązań, aby „oczyścić” proces produkcji, generować mniej odpadów, marnować mniej materiałów czy zniwelować transport.

Najczęściej wybierają szklane opakowania lub pozyskiwane z roślinnych źródeł takich jak trzcina cukrowa a papierowe opakowania pochodzą i są przeznaczone do recyclingu. Nawet druk ma pochodzenie roślinne.

Ekologia

Nasze marki są aktywnie zaangażowane w ekologię. Podkreślają w jaki sposób dbają o środowisko i jego zrównoważony rozwój. Szukają nieustannie nowych rozwiązań, aby „oczyścić” proces produkcji, generować mniej odpadów, marnować mniej materiałów czy zniwelować transport.

7. Przyjemność

Przyjemność to wisienka na torcie i filar naszej filozofii. Poza racjonalnym, metodycznym i analitycznym podejściem do clean beauty – pielęgnacja tak jak życie! musi być przyjemna. Możemy sobie zadać prozaiczne pytanie – jak pachnie relaks… Tak jak nasze marki..Luksusowe konsystencje i niezwykłe kompozycje zapachowe, które zapewniają pełny wymiar wellness, którego potrzebujesz.  Małe przyjemności robią ogromną różnicę w prozaicznej codzienności. W tym wymiarze będziemy was zaskakiwać. Znowu idziemy o krok dalej….

Przyjemność

Pielęgnacja tak jak życie! musi być przyjemna. Nasze marki to elita świata beauty. Luksusowe konsystencje i niezwykłe kompozycje zapachowe, które zapewniają pełny wymiar wellness, którego potrzebujesz.  W tym wymiarze będziemy was zaskakiwać. Znowu idziemy o krok dalej….

Wszystkie produkty

zobacz

W THE SILENCIO ZNAJDZIESZ STARANNIE WYSELEKCJONOWANE, NAJBARDZIEJ INNOWACYJNE MARKI I KOSMETYKI CLEAN BEAUTY, NATURALNE, ORGANICZNE, WEGAŃSKIE, EKOLOGICZNE I CRUELTY-FREE.