Dostawa i zwroty

Naszym celem jest niezawodna realizacja zamówień. Zależy nam na tym, aby czas realizacji zamówienia skrócić do minimum.

Dostawa

Przy zakupach do 299 pln koszt dostawy to 10 pln.

Przy zakupach ponad 299 pln dostawa jest GRATIS.

Zamówienia realizujemy w ramach współpracy z firmą kurierską DPD.

Każde zamówienie sklepie jest zawsze starannie pakowane i zabezpieczane tak, aby ochronić je przed jakimkolwiek uszkodzeniem. Zależy nam, żeby nasze zamówienia były przyjemnością podczas dostawy i otwierania zamówienia.

Zwroty

Mają Państwo prawo zwrócić zakupiony produkt, w fabrycznie zapakowanym opakowaniu w ciągu 14 DNI od dnia otrzymania przesyłki. Nie muszą Państwo podawać powodu zwrotu towaru, chociaż informacja taka pomoże nam lepiej zrozumieć dlaczego Państwo zmienili zdanie.

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2019 r. poz. 134.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w punkcie 7.11 Regulaminu. Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy, zawierające w szczególności informacje o sposobie i terminie wykonania prawa odstąpienia od umowy oraz o kosztach zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, które ponosi Konsument, stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.