19.04.2023

BlogPerfumy funkcjonalne Forest Lungs – las w butelce

Perfumy funkcjonalne The Nue Co. Forest Lungs to zapach funkcjonalny – lub inaczej suplement w zapachu i pierwsza na świecie technologia zapachowa, która powiela związki emitowane przez drzewa, których działanie niwelujące stres i niepokój zostało udowodnione naukowo. Zapach funkcjonalny FOREST LUNGS powstał na bazie badań  naukowych, potwierdzających, że spędzanie czasu wśród drzew znacznie poprawia nasze samopoczucie, wzmacnia układ odpornościowy, zdrowie psychiczne i łagodzi bezsenność. Suplement w zapachu The Nue Co. Forest Lungs jest oparty o opatentowaną technologię replikacji związków molekularnych wytwarzanych przez drzewa, fitoncydy. Fitoncydy mają potwierdzone pozytywne korzyści zdrowotne, ze szczególnym uwzględnieniem układu nerwowego i uczucia relaksu, wypoczynku oraz zdrowego snu.

Zapachy funkcjonalne The Nue Co.

Perfumy inspirowane japońskimi kąpielami leśnymi Shinrin-yoku 

Spędzanie czasu w naturze stymuluje nasz przywspółczulny układ nerwowy, wyciszając poziom stresu. Perfumy Forest Lungs zostały stworzony na bazie super innowacyjnej technologii olfaktorycznej i filozofii „medykalizowania natury”. Ta metoda replikuje fitoncydy, związki organiczne wytwarzane przez drzewa, które, wyciszają stres i relaksują. Jak stosować? Spryskaj punkty pulsu, wdychaj przez 4 i wydychaj przez 4 lub jak ukochane perfumy – tak,żeby zapach mógł być z tobą w ciągu dnia!

Perfumy funkcjonalne Forest Lungs

Co o zapach funkcjonalnych mówi sama założycielka – Jules Miller

Jules Miller, założycielka The Nue Co., mówi: „Tzw. medykalizacja natury może brzmieć abstrakcyjnie, niemniej jednak to część naszej rzeczywistości. Nigdy nie byliśmy mniej związani z naturą jak dziś, ale jednocześnie nigdy nie potrzebowaliśmy jej bardziej. Dlatego naszym zadaniem i wyzwaniem było odtworzenie natury w warunkach codzienności. I tak właśnie powstała cała kolekcja zapachów funkcjonalnych The Nue Co. Suplementy w zapachu są ukierunkowane na układ węchowy i zostały zaprojektowane w celu natychmiastowej poprawy stanu emocjonalnego i celowanego działania w obszary mózgu, które wpływają na emocje, nastrój i pamięć’’. Zapach funkcjonalny The Nue Co. Forest Lungs to drzewne, przydymione nuty zapachowe połączone z czystą żywicą i odświeżającymi nutami cytrusowymi.

Opinie konsumentów na temat perfum funkcjonalnych FOREST LUNGS

Badania konsumenckie perfum funkcjonalnych FOREST LUNGS wykazały, że ten suplement w zapachu zmniejsza codzienny stres i niepokój w ciągu trzydziestu minut od zastosowania i długotrwale utrwala działanie w ciągu 30 dni stosowania. Konsumenci potwierdzili, że

  • 96% czuło się mniej zestresowanych w ciągu trzydziestu minut od zastosowania
  • 92% czuło większy spokój od zastosowania
  • 87% stwierdziło, że ich codzienny poziom stresu był niższy po 30 dniach stosowania
  • 91% respondentów odczuło zmniejszenie poziomu lęku po 30 dniach stosowania

Suplement w zapachu FOREST LUNGS The Nue Co. został stworzony przez światowej sławy wielokrotnie nagradzanego perfumiarza Givaudan, Guillaume Flavigny. Funkcjonalny zapach FOREST LUNGS zawiera nuty ze składników pochodzących ze zrównoważonych źródeł, w tym: wetyweria pozyskiwana z Haiti, bergamotka z Włoch, benzion z Laosu i drzewo cedrowe.

Perfumy wegańskie –  Clean– czysty skład

Zapach unisex

Non-Toxic | 100% Vegan | Cruelty Free | Phthalate Free | Hexane Free

*Osoby badane mierzyły codzienny poziom stresu i lęku na poznanie wyznaczonych czterech wskaźników.  Badanie objęło 65 kobiet I mężczyzn w wieku pomiędzy 28-67 lat.