14.11.2022

BlogKosmetyki Aesop – prawdziwa pielęgnacja wellness

Kosmetyki Aesop to kultowa marka australijska, która powstała w Melbourne w 1987 roku. Od tego czasu Aesop podbił świat najwyższej jakości naturalnymi i zaawansowanymi technologicznie kosmetykami dla najbardziej wymagających. To prawdziwy świat wellness pielęgnacji twarzy, ciała, zapachów i nastroju wellness w domu. To słynna gama na bazie natki pietruszki Aesop Parlsey Seed i szereg innych kosmetyków o statusie ikony jak Aesop Hand Cream, Aesop Body Lotion czy Aesop Shower Gel.

Kosmetyki Aesop to najwyższej jakości kosmetyki oparte na zaawansowanych badaniach naukowych i oczekiwaniach klientów. Zamiast marnować energię na zbędne opakowania, poparcie celebrytów lub puste obietnice marka skupia się na tworzeniu topowych produktów. Wszystkie składniki kosmetyków Aesop są pozyskiwane w etyczny, zrównoważony sposób oraz mają udokumentowaną historię bezpieczeństwa, skuteczności i odpowiedzialności za środowisko. Nigdy nie testowaliśmy naszych produktów ani składników na zwierzętach, ani nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego w naszych preparatach – kosmetyki Aesop są wegańskie. Podchodzimy poważnie do kwestii odpowiedzialności za środowisko, czego dowodem jest fakt, że Aesop jest marką certyfikowaną najbardziej zaawansowanym dokumentem w tym zakresie B Corp™.

Aesop Parsley Seed

Aesop to bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dostosowanych dla wszystkich potrzeb skóry. Kultową linią kosmetyków Aesop jest gama Parsley Seed zawierająca wyciąg z nasion pietruszki i szereg innych aktywnych składników i przeciwutleniaczy, które intensywnie nawilżają cerę, tworzą barierę ochronną na skórze i sprawiają, że cera wygląda nieskazitelnie. To doskonałe kosmetyki dla osób prowadzących aktywny tryb życia, szczególnie tych, żyjących w biegu, stresie i dużych miastach, gdzie stres i smog mają niekorzystny wpływ na wygląd cery.

Aesop pielęgnacja ciała

Aesop to kultowe kosmetyki do pielęgnacji ciała. Żel pod prysznic i balsam do ciała Geranium Leaf, żel do mycia rąk Ressurection Aromatique czy Reverence Aromatique oraz kremy do rąk Aesop to ikony świata kosmetyków. Bogate w naturalne składniki o przepięknym zapachu są zestawem must-have w twojej łazience i chwili codziennego wellness.

 

Aesop kremy do rąk

Aesop to marka rozpoznawalna przez unikalny design butików dostępnych na całych świecie. To niezwykłe projekty architektoniczne, które odzwierciedlają mistrzostwo designu w połączeniu z bogactwem świata natury. Butiki Aesop to topowe lokalizacje od Nowego Yorku, Londynu, Paryża, Tokyo czy Hong Kongu.