14.12.2021

BlogKolagen – suplement na włosy, skórę i paznokcie

Szukałaś idealnego, najwyższej jakości kolagenu? Już nie musisz! Nasza niezwykła marka Welleco opracowała specjalny, czysty! kolagen morski o nieskazitelnym, super składzie! Sprawdź sama! 

 

Kolagen morski - piękna skóra, lśniące włosy, mocne paznokcie

Co to jest eliksir kolagenowy The Collagen Elixir Welleco?

Eliksir kolagenowy – The Collagen Elixir Welleco to innowacyjna formuła najwyższej klasy morskich peptydów kolagenowych pozyskiwanych w zrównoważony sposób z dzikich połowów z wód północnego Pacyfiku w połączeniu z naturalną witaminą C, kwasem hialuronowym, krzemem i enzymami trawiennymi. Opracowana specjalnie aby widocznie poprawić wygląd skóry nadając jej elastyczność, sprężystość, promienny wygląd i blask oraz wzmocnić włosy i paznokcie. Zawiera wysoką dawkę 3,5 g morskich peptydów kolagenowych na porcję i dzięki zawartości enzymów trawiennych jest łatwo wchłaniany i przyswajany przez organizm, co potęguje jego skuteczność.

NATURALNY KOLOR. BEZ GLUTENU. BEZ NABIAŁU. BEZ SOI. CRUELTY-FREE. BEZ CUKRU. BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW. MADE IN AUSTRALIA.

Co zawiera Eliksir Kolagenowy The Collagen Elixir Welleco ?

Każda porcja (4g) zawiera 3,5g najwyższej klasy morskich peptydów kolagenowych oraz specjalny kompleks wspomagających składników, w tym naturalnych przeciwutleniaczy, witaminy C, kwasu hialuronowego, krzemu oraz enzymów trawiennych

Formuła zawiera:

 • Najwyższej klasy morski kolagen, który widocznie poprawia wygląd skóry nadając jej promienny wygląd i blask oraz wzmacnia włosy i paznokcie. To kolagen pozyskiwany w zrównoważony sposób z wód północnego Pacyfiku w 100% z dzikich połowów
 • Kwas hialuronowy, który wspomaga nawilżenie i elastyczność skóry
 • Naturalne przeciwutleniacze, w tym naturalna witamina C z wiśni aceroli i wyciąg z buraków, które nadają skórze rozświetlony i ujednolicony koloryt.  Wyciąg z buraków eliksirowi niepowtarzalny, naturalny różowy kolor.
 • Enzymy trawienne, które umożliwiają wchłonięcie wysokiej dawki peptydów kolagenowych przez organizm i dzięki temu potęgują skuteczność działania
 • Krzem, który wzmacnia strukturę skóry, jednocześnie stymulując naturalną produkcję kolagenu
 • Proszek jest bezsmakowy, bez rybiego posmaku. Można go dodawać do dowolnego gorącego lub zimnego napoju.
 • NATURALNY KOLOR. BEZ GLUTENU. BEZ NABIAŁU. BEZ SOI. CRUELTY-FREE. BEZ CUKRU. BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW. MADE IN AUSTRALIA

Jak działa Eliksir Kolagenowy The Collagen Elixir Welleco?

 • Poprawia wygląd skóry, wzmacnia jej strukturę, wspomaga jędrność i elastyczność, nadaje jej wypełniony, sprężysty wygląd i blask.
 • Wzmacnia paznokcie
 • Poprawiakondycję i gęstość włosów
 • Skutecznie nawilża skóręi nadaje jej elastyczność
 • Wspomagaprawidłowąprodukcjękolagenu

 

Skuteczne nawilżenie skóry

Jak stosować Eliksir Kolagenowy The Collagen Elixir Welleco?

Wymieszaj dwie łyżeczki (4g) z 200 ml wody lub dodaj do ulubionego napoju. Proszek jest bezsmakowy i można go rozpuścić w dowolnym gorącym lub zimnym napoju.