07.12.2021

BlogKLARSKIN – Idealna cera w 28 dni

Jeśli zmagasz się z bezsilnością  problematycznej skóry, ciągłych problemów trawiennych i jelitowych oraz trądziku! musisz koniecznie przeczytać ten artukuł. Współczesna codzienność to życie w ciągłym biegu i chronicznym stresie, co kumuluje się dzień za dniem w organizmie i pewnego dnia niemal dosłownie wybucha powodując często nagłe problemy skóry – nadwrażliwość, reaktywność i trądzik. Do tego niemal każda z nas cierpi dziś na problemy jelitowe, wzdęcia, niestrawność. Nic nie pomaga. Nikt nie daje skutecznego rozwiązania. Ale nie martw się – znaleźliśmy preparat, który jest przełomem w tego rodzaju dolegliwościach.

KLARSKIN The Radiance Powder to innowacyjny suplement i nowatorska filozofia pielęgnacji oparta na skutecznej i holistycznej pielęgnacji skóry od środka poprzez oś jelita-wątroba-skóra.  To przebadany klinicznie suplement, który widocznie poprawia kondycję skóry w 28 dni. KLARSKIN The Radiance Powder jest suplementem o wszechstronnym działaniu, ukierunkowanym na rozwiązywanie problemów skóry od środka w systemowy i holistyczny sposób, sięgając do przyczyn dolegliwości skóry i w ten sposób zapewniając skuteczność działania.  To baza zdrowej, wyglądającej naprawdę dobrze skóry i przełom w kuracji trądziku.

 

Opracowany przez lekarzy i najbardziej zaawansowane laboratoria w Niemczech KLARSKIN The Radiance Powder dociera do najczęstszych przyczyn problemów skóry. Jego działanie jest ukierunkowane na przywrócenie równowagi mikrobiomu jelitowego, właściwego funkcjonowania detoksykującego wątroby i prawidłowego układu trawienia, eliminując dolegliwości współczesnej rzeczywistości takie jak jelito drażliwe, SIBO, nieszczelne jelito oraz utrzymujący się stan zapalny w organizmie. To właśnie te czynniki są bardzo często jedną z głównych przyczyn nagle pojawiającej się nadwrażliwości i reaktywności skóry i przede wszystkim trądziku –  w tym szczególnie trądziku dorosłych, z którym boryka się coraz więcej kobiet. 

Prawdziwa historia wyleczenia trądziku

Powstanie KLARSKIN to prawdziwa historia jego założycielki – Antonety Bursac, która nagle w wieku 20 lat zaczęła się borykać z trądzikiem. Rozpoczęła walkę o skórę, która pomimo inwestowania w najlepsze produkty do pielęgnacji, zabiegi i kuracje kosmetyczne nie przyniosła skutecznych rezultatów.  Nie spotkała się również z żadną skuteczną alternatywą leczenia trądziku, która nie wymagałaby stosowania antybiotyków. Po tych wielu podjętych, zakończonych niepowodzeniem próbach,  jej rodzina – lekarze zaczęła pracować nad odkryciem rozwiązania, które miałoby długofalową skuteczność działania i byłoby oparte na najnowszych osiągnięciach w badaniach naukowych. Tak powstał KLARSKIN The Radiance Powder –  pierwszy produkt, który nie tylko usunął uporczywy trądzik, ale także powstrzymał rozwój stanów zapalnych skóry oraz wyeliminował problemy jelitowe – nieszczelne jelito, jelito drażliwe i SIBO, które było jedną z przyczyn trądziku Antonety.

“KLARSKIN powstał z powodu moich własnych frustracji z trądzikiem dorosłych w wieku dwudziestu kilku lat i pełnej bezsilności przegranej walki z brakiem skutecznego leczenia, które oferował rynek. ” KLARSKIN The Radiance Powder dociera do przyczyny problemów związanych z pielęgnacją skóry w organizmie, bazując na osi jelito-wątroba-skóra, która jest zbyt często pomijana przez lekarzy czy kosmetologów. A wyniki mówią same za siebie – w naszych ostatnich cyklach badań klinicznych i testów dermatologicznych trądzik uległ widocznej poprawie u 90% uczestników badania. ”

 

Idealna cera w 28 dni

Skuteczność działania potwierdzona w badaniach klinicznych

BADANIA KLINICZNE WYKAZAŁY w stosowaniu KLARSKIN The Radiance Powder   

90% WIDOCZNĄ POPRAWĘ STANU SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

80% WIDOCZNĄ POPRAWĘ WYGLĄDU SKÓRY

MNIEJSZE ZACZERWIENIENIE NA TWARZY

REDUKCJĘ STANÓW ZAPALNYCH

POPRAWĘ TRAWIENIA I PROBLEMÓW JELITOWYCH

70% BADANYCH ZDECYDOWANIE

POTWIERDZIŁO SKUTECZNOŚĆ KLARSKIN The Radiance Powder

 

 

 

Skuteczna kuracja na trądzik

ZDROWE JELITA to podstawa idealnej skóry 

KLARSKIN The Radiance Powder jest unikalny pod względem nowego podejścia w przywróceniu równowagi w jelitach, ponieważ został opracowany na bazie badań naukowych i najnowszych innowacji, z myślą o tym, aby aktywować i ożywiać istniejące wcześniej bakterie, które z biegiem czasu zostały wyczerpane i niedożywione z powodu złej diety i stresorów stylu życia, oraz karmić te bakterie tym, czego potrzebują, aby je aktywować do działania, rozwoju i przywrócić je do życia.

KLARSKIN The Radiance Powder został stworzony, aby zregenerować i przywrócić równowagę mikrobiomu jelit i ‘zaludnić’ go dobrymi, wysokiej jakości bakteriami. Dzięki temu poprawia się proces trawienia i poprzez eliminację toksyn wzmacnia się cały organizm.

To formuła bardzo bogata w wysokiej jakości błonnik rozpuszczalny, który w ogromnym stopniu odbudowuje różnorodność mikrobiomu jelit, ożywiając biliony szczepów bakterii już żyjących w przewodzie pokarmowym oraz ponownie zasiedlając niektóre nowe szczepy bakterii mikrokapsułkowane w suplemencie.

Zawiera najwyższej jakości synergicznie dobrane 14 różne szczepy bakterii probiotycznych zamkniętych w mikrokapsułkach, co zapewnia, że nie są niszczone przez kwas żołądkowy na szlaku trawienia i mogą działać w pełnym spektrum w jelitach

Zawiera enzymy trawienne skutecznie wspomagające trawienie, naturalny błonnik prebiotyczny, który stymuluje odnowę, regenerację i naturalny rozwój zdrowego mikrobiomu i eliminuje patogeny, oraz kompleks witamin z grupy B, który wspiera równowagę hormonalną – kluczowy aspekt dla każdej kobiety

Jest wzbogacony specjalnym kompleksem sprawdzonych ekstraktów roślinnych, które działają detoksykująco, uzupełniają typowe niedobory składników odżywczych w organizmie i dostarczają ciału właściwą dzienną porcję przeciwutleniaczy